Ga terug
Toon origineel

Business Development Manager

Full time

HUHungary, Budaörs

Trending

0.00GBP

Per maand (Bruto)

V0081866

467+ Keer bekeken

Beschrijving

Multinacionális partnercégünkhöz keresünk Business Development Managert, Budaörsi lokációba.

Functie eisen

Elvárások:
• 5+ éves tapasztalat: Account executive, field sales representative, Business development representative/Manager vagy hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
• Felsőfokú végzettség( Előny:közgazdász,mérnök,vegyész,gépész,supply chain-logisztika)
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás(plusz német vagy holland nyelvtudás előny)
• Pro-aktív, eredmény orientált attitűd
• Kiváló kapcsolatteremtési, kommunikációs és tárgyalási készség
• Határozott és hiteles fellépés
• B kategóriás jogosítvány

Verantwoordelijkheden

Főbb feladatok:
• Új ügyfelek felkeresése és tárgyalások lebonyolítása
• Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás (Magyarország egész területén)
• Ügyféllátogatások és kereskedelmi találkozók megszervezése
• Árajánlatok készítése és küldése az ügyfelek részére
• Ügyfelektől beérkező megrendelések felügyelete
• Új piaci lehetőségek feltárására irányuló tervek inditványozása és koordinálása
• Új termék/termékfejlesztés kezdeményezése és támogatása
• Szoros együttműködés a Kereskedelmi Vezetővel és a társosztályokkal
• Riportálás a Kereskedemi Vezető részére
• Kereskedelmi vásárokon, kiállításokon, rendezvényeken, bemutatókon való részvétel

Wat wij aanbieden

Amit kínálnak:
• Stabil hátterű, multinacionális cég
• Támogató és motivált csapat
• Versenyképes fizetés és kiemelkedő bónusz
• Szakmai tréningek
• Céges autó, laptop, mobil

Sleutelwoorden

Salaris informatie

Type dienstverband Salaris
Full time 0.00 GBP Per maand (Bruto)

Extra informatie

Type dienstverband

Full time

Niveau

Senior

Beschikbare posities

1

Uren per week

40

Keer bekeken

467

Werkdagen

Werkdagen

Locatiegegevens

Gebaseerd

1 locatie

Locatie

Hungary, Budaörs

Accepteer arbeidsmigranten uit het buitenland

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Gemaakt 4 Maanden terug

Over Reed Magyarország Kft.

Branche van de organisatie

Personeelszaken

Grootte

10 – 25 werkgevers

Bedrijfstype

Klein bedrijf

Andere banen bij Reed Magyarország Kft.

Targonca vezetője

0.00 GBP Per maand Hungary

Nemzetközi, logisztikai szolgáltatásokkal foglalkozó partnercégünk pátyi telephelyére keresünk munkatársakat.

Trending
Europe flag

Csoportvezető

A német tulajdonú PRETTL cégcsoport a világ 19 országában van jelen, és 33 telephelyén több mint 6200 embernek ad munkát. Fő tevékenységi terület..

Trending
Europe flag

Számviteli tanácsadó asszisztens

Szeretnél nemzetközi környezetben dolgozni folyamatos szakmai támogatás mellett? Fontos Neked a stabil vállalati háttér és a hosszú távú karrierlehe..

Trending
Europe flag
Meer bedrijf vacatures

Vacatures in